| ninacool a întrebat:

Am luat 2 pastile rivotril (somnifere ) are ceva?

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

Posibil sa apara greturi dimineata, o stare de oboseala maine accentuata si dureri de cap. Vei dormi intr-adevar destul de multisor. Nu cumva sa bei cv cu alcool ca dupa aceea ajungi si la spital. Fa-ti un ceai, beal cat e cald si apoi punete in pat. Ai grija de tine.

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu cred ca are nimic. Dar nu exagera cu aceste pastile. Ai putea sa ai ameteli si greata in ziua urmatoare. Daca nu poti dormi ia doar jumatate din a doua pastila in alte nopti.

| cornelmircea1980 a răspuns:

O sa dormi cam mult

| Zedge a răspuns:

Inca nu dormi?laughing

| 德尼莎 a răspuns:

S-ar putea sa nu te mai trezesti laughing