| specialistul97 a întrebat:

Am mai pus o intrebare despre acelasi lucru si nu a raspuns decat unul cu un raspuns aiurea!
La intrebarile usoare gen cum dezinstalezi un program toti raspund. mdea si mai si cersesc funde. in fine asta-i alta problema. toti sunt obsedati dupa funde. asta e.
Deci mai pun inca odata intrebarea si de data asta spun ca am hack pentru trecut peste hackshield la metin2. acum sper sa numai primesc raspunsuri gen "hackuri numai merge de cand sa inventat hackshield"

Deci eu caut hack pentru metin pentru ro
fara virusi.ca stiu cum sa scap de virusi intr-o secundarolling on the floor nu's de ieri pe net si nu am calculator de o zi, si nu cersesc funde. si raspund la toate intrebarile, nu numai la intrebarile gen cum dezinstalezi un program rolling on the floor
1. N-am nevoie de funde
2. Dau funda la intrebarea asta la cel care raspunde cel mai frumos
3. M-am saturat de oameni ca voi.
dau stupid la cei care raspunde prost si fara gust
gen nu exista hack pentru metin
am vazut cu proprii mei ochii pe youtube
care vrea sa ma ajute ii sunt recunoscator.
aa si apropo nu dau bani pe hackuriwinking eu vreau totul mocawinking nu platesc nimic pe hackuriwinking
deci imi dati link. daca vreti... daca dati comentarii stupide. va dau si eu stupid laughing

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Hai sa iti dau si eu un raspuns pur subiectiv.M-am saturat si eu de oameni ca tine care cersesc un hack sau ce o fi ala pe tpu.Cauta pe forumuri sau comunitati de metin 2, nu jigni oameni pentru ca nu te ajuta pe tine la intrebari de tipul asta.

| specialistul97 explică:

Eu am pus o intrebare.si vad ca nu mi-ai raspuns.
Iti voi da STUPID

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politica TPU.ro interzice orice forma de hacking! Chiar si votarile abuzive!

| WDRobyy a răspuns:

Mai.....Hack-ul este pentru idioti daca vrei sa joci metin2 joaca fara hack asa macar te distrezi crescand sau...dar cu hack imdt pac lv 30 40