| Voicila_Maria-Dumitrita_1970 a întrebat:

Am nevoie de ajutor deci in curand dau teza la romana si nu stiu ce sa fac ma poate ajuta cineva cu modele de teste?

Răspuns Câştigător
| Raluu21 a răspuns:

Te-as putea ajuta daca ai spune si ce clasa esti :*
Oricum pe www.didactic.ro gasesti multe modele de teste/teze propuse de profesori. Scrie pe niste foi materia pentru teza schematic si citeste rezumatele si caracterizarile de la operele invatate... bafta :*

| Voicila_Maria-Dumitrita_1970 explică (pentru Raluu21):

Merci mult am gasit exact ce m-a interesat :*

| Raluu21 a răspuns (pentru Voicila_Maria-Dumitrita_1970):

Cu placere :*

4 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Daca nu stii ce sa faci, nu vei stii sa rezolvi testele, doh.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate ne precizezi şi pentru ce clasă doreşti modele de teză!
Apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.