| Daria356 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.
Vreau sa stiu cum pot sa ma razbun pe un baiat care mi-a ranit sentimentele.
Ce pot face? Dar nu sa ma dau la alti baieti.

Multumesc.DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu il mai baga in seama.

| girlpoisson555 a răspuns:

Răzbunarea e arma prostului.
S-ar putea să te rănești pe tine încercând să îl rănești pe el.

| LoveBadx a răspuns:

Da..cum ti-a s-a mai zis mai jos happy razbunarea e arma prostului.Tot raul pe care il face se va intoarce la el, crede-ma! Cred ca cea mai buna "razbunare" e neatentia fata de el.

| Criss_Angy_1994 a răspuns:

Hei, nu trebuie să te răzbuni pe el... Si mie mi-a rănit un băiat sentimentele, dar am preferat ca totul să vină de la sine... Ştii vorba aia "Fie roata şi pătrată, tot se întoarce ea odată", tu trebuie să-l uiţi, bucură-te de viată!

Sper că te-am ajutat :*