| Mali2000DC a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru va rog sa ma ajutati...i-mi place de un baiat foarte tare si am mari emoti cand il vad... funda celor care ma ajuta va rog mul app e mai mare ca mine cu 4 ani

Răspuns Câştigător
| iuryy a răspuns:

Si ce daca e cu 4 ani mai mare ca tine? uite draga mea..eu sunt cu un baiat de 19 ani si am doar 13 si il iubesc din toata inima si stiu ca e reciproc:X..varsta nu conteaza, e doar un numar. Dar daca vrei sa te placa, fa-te placuta si nu ii arata ca esti in limba dupa el:* si cu mare grija sa nu te faci de ras:-s..depinde si cati ani ai tu:*. Daca vezi ca ai incercat si nu-ti merge (nu-l interesezi) lasa-l! Dragoste cu forta nu se poate. Sper ca te-am ajutat.:*