| afrodita3333 a întrebat:

Am nevoie de o parere personala. Daca tema textului argumentativ este "importanta lecturii in primii ani de viata", argumentele "dezvolta imaginatia" si "te ajuta sa acumulezi diferite cunostinte" vi se par pe langa subiect?

Răspuns Câştigător
| corinuta20 a răspuns:

Sunt bune, pe langa asta poti adauga ca te ajuta sa intelegi oamenii de langa tine etc! funda? :*

1 răspuns:
| Cameliapantiru a răspuns:

Argumentele tale sunt ok, daca stii sa le dezvolti coerent si sa le sustii cu exemple potrivite. Spor!