| BybuDudu a întrebat:

Am nevoie de provocari stupide, amuzante, perverse, nu conteaza! doar sa fie foarte tari nu genul "invarte-te pana cazi sau "baga mana in wc". Funda

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Provoacă să danseze pe stradă, să vorbească cu oamenii pe stradă despre ceva...

5 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Gang bang

| SmartLie a răspuns:

Saruta pe cineva sau ceva (wc rolling on the floor), fa ca gaina sau oricare alt animal...
Funda?

| zzbiazz a răspuns:

Fai sex oral unei banane smug:devil))(provocare pusa mie de un prieten)

| kostea10 a răspuns:

Incearca sa pronunti litera M cu gura deschisa....baftawinking