| anonim_4396 a întrebat:

AM NEVOIE DE RASPUNS URGENT!
Aseara i'am lasat biletel tatalui sa imi lase 13 lei pe masa ca sa imi iau ceara de epilat, dar nu i'am scris si motivul. Acum vine acasa in curand si o sa ma intrebe ce fac cu banii. Eu doar nu ii zic ca imi iau ceara ca zice ca n'am eu nevoie de asa ceva si ca are lucruri mai importante de luat. Culegeri am destule, plus ca se termina semestrul deci n'are rost sa ii zic ca ne cere sa cumparam o culegere. Si sa ii zic ca sunt pentru mancare nici nu se pune problema ca eu cer 2-3 lei pe mancare, de unde pana la 13?
CE SA FAC ca ma fac de ras la farmacista ca i'am zis ca vin azi sa iau?!?!
Nu imi spuneti sa zic adevarul ca n'are rost, nu o sa mearga, ca doar il stiu de atatia ani pe tata happy

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce nu te lasa sa te epilezi? laughing
Spune-i ca iesi cu prietenii in oras si ai nevoie de bani.

| Suleyman a răspuns:

Spune adevarul si ia ce ai de luat de la farmacie.

| Pasager66 a răspuns:

Nu-i spune adevarul. Poti sa-i spui ca iti trebuie ca sa iesi la un suc ceva.

| daviddari a răspuns:

Zici si tu ca au aparut niste casti noi si ai vrea sa le cumperi sau ca te duci la un film sau pentru un caiet de vacanta