| 12953648276586924586 a întrebat:

Am nevoie de subiecte pentru teza la romana clasa 6 sem 2... Ajutati-ma vva rog.( rasplatesc frumos )

Răspuns Câştigător
| question_3585 a răspuns:

Si eu dau teza la rom. sunt tot in clasa. a 6-a:
http://www.didactic.ro/materiale-didactice/32769_teza-cls-a-6-a-sem-ii
http://www.didactic.ro/......mestrul-ii
http://www.didactic.ro/......a-a-vi-a-2
dar vezi ca astea de pe net nu sunt la fel cu ce ati facut voi. noi de ex. la mate nu am facut tot ce este in unele teze. poti fi c clasa in urma sau mai avansati.depinde.eu te-am ajutat.succes

13 răspunsuri:
| balasacrystyan a răspuns:

Http://www.emaramures.ro/......sa-a-VII-a asta e sigur si eu dau teza azi la romana si sunt tot in 6 bft sa iei nota mare

| Liuuu a răspuns:

Daca ai facut fabula si doina sa stii ca pe baza acestor lucrari iti va da teza

| Liuuu a răspuns:

Eu azi o dau rolling on the floor

| SnuupDoggg a răspuns:

Eu dau teza azi crying sad

| stefan1234567 a răspuns:

Maine o dau eu asa ca bazeazate pe schita, fabula, descriere, portret

| Podeanu_Violeta_1990 a răspuns:

Si eu o dau azi crying crying crying

| Dyzz a răspuns:

Daca se poate inca 1 link big grin

| Alexandru_Claudiu_1993 a răspuns:

Auzi fete baieti ieu dau maine teza din doina, portret, si fabula dati-mi si mie exemple de exwinking va rog

| Alexandru_Claudiu_1993 a răspuns:

Nici eu nu stiu da cand vin acas iti dau raspunsu ca o intrebare pe profa de romana? da>

| Felicia52122 a răspuns:

Azi dau si eu teza

| john11 a răspuns:

Eu o dau maine

| AnneMarrie0802 a răspuns:

Si eu dau maine teza :'( :'( :'( :'(
Mersi de raspunsuriwinking

| Teodora_Gabriela_1985 a răspuns:

Multumesc! M-ati ajutat si pe mine. Si eu dau teza azi... laughing)