| Ramo137 a întrebat:

Am nevoie URGENT de o lista de melodii pe care le pot pune pe youtube fara sa m-i se blocheze sonorul dupa ce le uploadez.
imi trebuie pentru niste poze din vacanta dar oricare sunt bune.

Răspuns Câştigător
| InoTkd95 a răspuns:

Poti folosi melodiile pe care ti le dau ei, le gasesti dupa ce incarci videoclipul. Sau cauti pe youtube Youtube audio Library si este un canal cu melodii pe care le poti folosi linistita. Descarci cu youtube converter in mp3 si ai o varietate din care poti alege.