| RemaKe a întrebat:

Am o intrebare, astazi o fata mi-a suflat in fata si mi-a spus ca inseamna ceva.Nu stiu exact ce...Ca ma place, etc. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Nu cred ca inseamna ceva anume laughing
Posibil a vrut sa te faca curios, sa stai "ca pe jar" si sa te rogi de ea sa iti explice laughing
Poti sa intrebi prin liceu pe alte fete laughing poate este un joc de-al lor happy

Bafta kiss

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mergi la spital si fa-ti analizele, poate are o boala contagioasa. Nu glumesc.

| RemaKe explică (pentru William):

Nu cred, dar o sa merg happy

| Latinmoon a răspuns:

Poate te place. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-o fi dat răceala. : ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a vrut sa te sarute.Ia incearca sa o saruti sa vezi cum reactioneaza.

| RemaKe explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru raspuns, poate iei funda smug