| superpissy40 a întrebat:

Am o mica problema ca sa zic asa.Azi a fost prietenul meu pe la mine si am stat in pat, iar la un moment dat am stat peste el ca sa zic asa cateva minute(eu aveam chiloti si blugi scurti, iar el bermude si boxeri) si mi-e frica sa nu se fi intamplat vreo nenorocire... Vreau sa ma linistiti va rog sad Funda din tot sufletul :*

17 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

EXCLUS la ce te gandesti tu, stai linistita!

| OldSoul a răspuns:

Dupa asemenea intrebare, nu cred ca ai mai mult de 14 ani.
Nu are nimic stai calma...

| sofisis a răspuns:

Asta chiar nu o mai auzisem pana acum...cum ma fata sa ramai gravida ca ai stat peste el, amandoi imbracati?
Cati ani ai de nu ai habar absolut deloc de chestii de genul asta?

| Ineys a răspuns:

Cum ai dat peste el? thinking Nu se va intampla nimic, chill.

| superpissy40 explică (pentru Ineys):

Mersi mult de raspuns! Cand am zis de nenorocire ma gandeam sa nu raman gravida...sad

| RaissaM a răspuns (pentru superpissy40):

N-ai cum sa ramai gravida daca nu ati avut contact sexual. si daca in urma lui nu si-a dat drumu in tine. Eu am vazut din cate zici ca ati stat doar imbracati, si ca n-ati facut nimic altceva..stai calma

| superpissy40 explică (pentru Ineys):

Stateam in pat lipiti unul de altul si mi-e sa nu se intample ceva...sad

| Ineys a răspuns (pentru superpissy40):

No, stai linistita.

| syd2 a răspuns:

Mai degraba ti-as da numele " superPUSSY40" fiindca sa faci asta la o varsta frageda este penibil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Esti fata?

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am ajuns sa fiu numit si fata printre altele.De ce intrebi, seaman a fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Nu, scuze laughing) nu a fost cu intentie. Nu stiu de ce am crezut asta dupa ce ti-am citit raspunsul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu cumva sa te fi lasat insarcinata wireless. Ce naiba.

| L1feDRAIN a răspuns:

Imi este interesant cum ai ajuns peste el...va-ti sarutat sau doar prin minune ai ajuns pe el? Daca nu ai probleme cu memoria si stii ca doar ai stat pe el, atunci nimic...
Totul e perfect doar ca sa nu ii fi trezit tu pofta lui de sex.

| AlexanderHamilton a răspuns:

Poti sa faci sex prin haine mai nou? laughing

| RaissaM a răspuns:

N-are ce sa se intample stai calma

| superpissy40 explică (pentru RaissaM):

Mersi mult de raspuns! La nenorocire ma gandeam sa nu port sarcina sau ceva...sad