| DianneGabriella a întrebat:

Am o nelamurire si m as bucura daca cineva care se pricepe mi ar putea raspunde la o intrebare destul de neobisnuitalaughing sunt dreptace,in palma stanga am linia vietii care este destul de scurta dar se prelungeste prin ramificatii lungi, iar la mana dreapta am l linie ft ft lunga si bine definita..asta inseamna ca o sa traiesc putin?laughing multa lume m a speriat

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fiu in locul tau, pe mine m ar speria mai ca cred in asa ceva, decat ca am piele diferita pe palme