| mihai2233 a întrebat:

Am o prietena de 12 ani si eu tot 12 ea mai are un iubit dar mai mare si din italia acum 2ani mam sarutat odata cu ia acum nustiu daca mai simte ceva pentru mine dar sper ca da pentru ca mai vorbesc asa cu ia ne intalnim la scoala si cesti multumesc ca ai citit dami un sfat skipe No[]cheating

Răspuns Câştigător
| Sergiu72 a răspuns:

Pune-te si invata, nu te implica emotional, stai relax, daca simti ca penisul nu-ti da pace, masturbeaza-te ca nu e daunator, insa fara sa exagerezi. una pe zi ajunge. Ai 12 ani? Fratilor, ce ne baga astia in mancare? E-uri si hormoni... Vedeti unde am ajuns?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai alte lucruri mai importante de facut la 12 ani.In special sa fii mai atent la orele de lb.romana.

| Happyjump a răspuns:

Du-te și învață la română, nici măcar nu stii să scrii corect, copile, fata aia nu simte nimic pentru tine

| Danişor a răspuns:

....Parerea mea ca ai alte lucruri mai importante facut la 12 ani.In special sa fii atenta la orele de lb.romana si nu te mai implica emotinonal, stai relax, daca simti ca penisul nu-ti da pace, Mult noroc! la 12 ani eu nu ma gandeam la asa ceva...

| Georgemy2 a răspuns:

O sa ajungi sa traiesti intr-o cutie de carton si sa mananci iarba, ma esti prost? La 12 ani sa ai iubita, la 10 te-ai sarutat cu ea? Eu la 12 ani nici nu-mi trecea prin cap prostiile pe care le ai tu in cap

| mihai2233 explică:

Baaa nu iubire de aia zic asa prieteni auzi la iei invata la la romana baaa sa stiti eu am fost primul strigat la premiere media mea nu ma credeti a fost 9, 46