| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema,va rog cititi tot,sunt, hai sa zicem, traumatizat.
La 5 ani eram normal, dar de la 6 ani varul meu imi punea filme horror.
Nu mai pot dormi singur, nici dimineata daca sunt singur la etaj, imi este putin frica.Nu am zis asta parintilor nici odata ca sa nu se supere pe varul meu, acum e de treaba.
Am 10 ani si inca dorm cu ei. ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Nu te agita, e ok sa dormi cu ai tai pana te mai linistesti.Gandeste-te ca nu exista toti monstirii aia...Plus ca ai tai nu o sa se supere pe varul tau pentru ca sunt maturi si inteleg.

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns (pentru Andreeac33):

Ma gândesc, dar de când am fost mic m-am uitat la filme horror(din causa varului meu)
Si din când in când, de frica, mi se pare ca vad chesti(asa pe la coltul ochiului)

5 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Stai linistit, eu am dormit cu mami pana la 13 ani din cauza filmelor de groazalaughing da acu am 17 si sunt perfect in regula, am devenit imuna adica nu ma mai sperie. Asa o sa devi si tu:*

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Poate este bine sa incerci sa scrii o poveste de groaza.

Apoi sa iti imaginezi un scenariu de film.

Pe ideea ca dusmanii iti devin prieteni, dupa ce incepi sa ii cunosti.

| CreaţaWsz a răspuns:

Asta inseamna "copii traumatizati".winking

| BadLara a răspuns:

Pune-i o mortaciune (soarece, vrabie, pisica ar fi ideal) sub pat si spune-i ca o sa crape in 3 zile. Voodooooooo!