| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca de la un timp imi "tremura" pleoapa de sub ochi in anumite momente- nu in mod special daca rad sau ma sperii etc, pur si simplu intamplator. De ce? Cum pot sa remediez asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vanytt a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si mi s-a spus ca e de la oboseala. Dupa cateva zile de odihna intr-adevar nu am mai avut probleme.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat dar nu e o chestie care să dureze mereu. Îți trece. Poate ai nevoie de calciu sau magneziu sau alte vitamine sau poate ești doar obosit.