| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Am putin par pe burta laughing si vreau sa imi dau cu apa oxigenata scrie si pe sticla ca e pt decolorarea parului dar cat trebuie sa stau cu apa aia?

Răspuns Câştigător
| AndreeaMaria5628 a răspuns:

Nu iti va cadea parul. Doar ti se va decolora. Depinde cat de alb vrei sa il faci. Cu apa oxigenata mi-am facut suvite si ca sa fie blonde am stat o ora ( sunt satena )

2 răspunsuri:
| Evileye6 a răspuns:

Nu am incercat niciodata, asta e o informatie primita la ora de chimie. Din cate stiu, nu-ti va cadea, doar se va albi, mai exact se va face blond. E o reactie destul de rapida, cred ca vor fi de ajuns 15 minute, poate mai putin.

| Popescu_Roxana_1990 explică:

Am uitat sa specific ceva. daca imi dau cu acea apa imi va cădea si dupa imi va creste ca la maimuțe?laughing