| TequilaLoL a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti :$
1. Ce va atrrage cel mai mult la o fata, si de ce?

2. Va place mai feminina gen : - toata ziua la cumparaturi, sau mai baietoaica gen : - cum vrei tu, adica mai indeferenta

3. Ce preferati mai mult blondele, roscatele, brunetele sau roscatele?

4. Ce calitati are pentru voi fata perfecta?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

2 e o intrebare stupida. Feminina nu inseamna "sa fie toata ziua la cumparaturi " LOL, m-as fi asteptat ca asta sa zica eventual un baiat, nu o fata. Ma dezamagesti sincer. Uite, mi-am facut o parere proasta despre tine numa citind 2 randuri.

| Crucified a răspuns:

Ce logică mai ai şi tu. Dacă fetei îi place să-şi plimbe ochii prin magazine sau să cumpere pâine, dă un plus de feminitate?

| vlad89c a răspuns (pentru Crucified):

Ii da un plus de prostie.

| Vans a răspuns:

Ce vrei să zici, că feminitatea constă în pasiunea pentru cumpărături? Şi că o fată mai puţin feminină e indiferentă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ma atrage in primul rand fizcul ei si apoi personalitatea, felul de a gandi, daca e inteligenta etc.
2. Daca ar fi sa ma iau dupa spusele tale as zice mai "baietoaica".
3. Nu conteaza culoarea parului, am spus la punctul 1 ce conteaza.
4. Nu exista fata perfecta cum nici baiatul perfect nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Capul, adica continutul acestuia, cum stie sa se exprime, cum stie sa se comporte, vorbeasca. Sa fie mai... Hmmm, nu stiu cum sa ma exprim, probabil ''dulce'' e cuvantul potrivit.
2. As vrea sa fie mai baietoaica, si asta nu inseamna sa fie indiferenta, ci modul de a se imbraca, fara tocuri si alte minunatii.
3. Nu conteaza.
4. Destule.

| vlad89c a răspuns:

1. ochii, parul, corpul si personalitatea; daca e ceva tarfa care umbla doar cu cocalari poate sa dispara.
2.nici una nici altalaughing jumatate feminina jumatate indiferenta
3.sa zicem blondele si brunetele
4.atractia fata de animale, simtul umorului, intelegere, respect si normal sa fie frumoasa/draguta.

| LeMike a răspuns:

1 si 3 Satenele cu ochii verzi.
2 nu prea conteaza sa fie ea insasi.
4 nu cred ca exista fata perfectwinking

| crezyflorin a răspuns:

Buna! pai, ce ne atrage, in primul rand, cum se comporta, adica sa nu fie nici prea mironosita, cu nasul pe sus sau fite, si in al doilea rand sa nu fie nici prea baietoasa. cu injuraturi sau genu asta. apoi, pe mine unul, felul eid e a fi am atrage, cum se comporta, trebuie sa vezi dincolo de frumusetea exterioara.
2. trebuie si la cumparaturi si mai indiferenta, asa si asa.
3. mai. sincer cam toate... important sa fie de treaba
4. nu exista perfectiune. Unei/unui fete/baiat trebuie sa ii iubesti mai intai defectele iar mai apoi calitatile. sper ca te'am ajutat, nu prea am putut sa iti raspund cum trebuie pentru ca sunt pe picor de plecare.