| PosteXD a întrebat:

sunt clasa a 8-a in Timisoara si nu stiu la ce liceu sa ma duc... am fost incurajat sa optez pentru Liceul Waldorf dar din cate am auzit nu este o parere foarte buna despre el si as vrea si eu o parere despre asta. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Desteapta21 a răspuns:

Si eu sunt din Timisoara si ar trebui ca sa-ti zic liceele bune sa-mi zici la ce profil esti.Sau ce-ti place.Liicele bune din Timisoara sunt Pedagogic, Moisil, Loga si altele nu mai stiu.Dar astea trei sunt pe primele trei locuri din Timisoara