| Ionescu417 a întrebat:

Am telefonul x1 soul sunt multumit de el dar la jocuri gen nfs most wanted merge cam sacadat.Pot sa fac ceva sa nu mai mearga sacadat.Si daca puteti sa imi dati jocuri android cu grafica buna.Multumesc

1 răspuns:
| Adrian_Dragan_2000 a răspuns:

Pai, problema pentru care merge sacadat este ca jocul are o configurare foarte mare, si cam greu de suportat, dar, probabil ca ai incarcat telefonul si cu prostii, incearca, sa dai o scanare cu Clean Master, sa stergi gunoaiele, si apoi, poate merge ceva mai bine,
Si acum jocuri, :-Modern Combat 4
-Modern Combat 5
-Real Boxing, il poti lua de pe apk.mania
-Asphalt 8
-D-Day
FUNDA?
-