| anycutza [:X] a întrebat:

Am uitat parola la IMVU...cum pot sa mi-a schimb?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_6283 a răspuns:

Daca ai aflat sa-mi spui si mie sad

| alexdx1122 a răspuns:

Ma du-te la pagina oficiala http://www.imvu.com/login/ dai Frogot your password schi comleteaza o sa primesti un mail si o sa schimbi parola :)) ce e asa de greu?

| qPoxiiiiiiiiq a răspuns (pentru alexdx1122):

Ba esti chiar...Tu nu intelegi ca nu o mai stie acolo iti trebuie parola da na mai sunt si din astia :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VreAu sa-mi sp o parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunemi o parola la jocul imvu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca a schimbat si id?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostuta mai esti ca ai uitat-olaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva mi-a schimbat parola.cum fac sa o am imi vreau contul inapoi

| nerok3 a răspuns:

Daca afli spune si mie

| Dubstep33 a răspuns:

Problema asta mi s-a intamplat si mie chiar acum cateva zile, dar problema e asta : Contul meu era foarte valoros, dar si vechi. Daca vrei sa-ti schimbi parola, apare casuta aceea de la imvu, unde scrie : Email or avatar name si mai jos password big grin [Sunt doua casute de completat ] Si dai jos, unde scrie "Forgot Password? ", am dat acolo si imi cere id-ul cu care a fost facut contul, SI DE UNDE?, ca eu nu mai stiu nici cum se numea id-ul, nici parola. laughing))

| JBcuGheata a răspuns:

Nu merge sa mai faci nimic...`!