| Pupily92 a întrebat:

Am un catel(pechinez) si nu stiu ce nume sa-i aleg. ce nume imi recomandati? happy

Răspuns Câştigător
| ĐǿŁŁY a răspuns:

Max
Nero
Buddy
Spyke
Terry
Rex
Buster
Titi Lessie
Cody
Duke
Charlie
Jack
Harley
Rusty
Toby
Murphy
Shelby
Sparky
Barney
Oscar
Lenny
Raizen
Nike
Ralph
Ruff
Zorro
Yoyo
Tommy
Bafta in alegerea numelui!

14 răspunsuri:
| kiss1 a răspuns:

Buna'
Nume de caini cu litera A:

Azor, Ari, Aron, Abot, Aber, Abineri, Abrahalm, Adam, Adason, Amiral, Adolphi, Aelsop, Aladin, Alberto, Animal, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat, Aristotel, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus.

Nume de caini cu litera B:

Bubico, Bobbi, Buny, Baner, Baker, Baron, Bary, Barty, Bartho, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Bethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Benet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfot, Bilbo, Bing, Bingo, Bishop, Blacky, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogar, Bogie, Bojangles, Bondy

Nume de caini cu litera C:

Cicero, Cairo, Caloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmi, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Col, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conad, Costay

Nume de caini cu litera D:

Dora, Dinos, Dingo, Davinci, Dolly, Daile, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo, Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson, Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude, Darky

Nume de caini cu litera E:

Eliot, Enzo, Edgars, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everet

Nume de caini cu litera F:

Falco, Fiona, Fangi, Faty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Frank, Franky, Frazier, Fred, Freud, Fridai, Fritz, Frog, Frogy

Nume de caini cu litera G:

Grivei, Garpy, Giany, Gaspar, Genie, Grace, Garfi, Gogy, Gupy, Gafer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, Ghost, Gideon, Giligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Guliver, Gun, Guri, Gusy, Gussie, Gorido

Nume de caini cu litera H:

Hapy, Haser, Harpi, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathclif, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de caini cu litera J:

Jadie, Jely, Jeani, Jack, Joys, Jade, Jack, Jackson, Jager, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jug, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jonsi

Nume de caini cu litera K:

Kid, Kely, Keno, Konto, Kenya, Kuki, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Koll, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kip,

Nume de caini cu litera L:

Lord, Laker, Levis, Lexis, Ladie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lillac, Leo, Lotus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de caini cu litera M:

Maduro, Magie, Mamby, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmilan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, Mc, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Mudles, Murphy,

Nume de caini cu litera N:

Napy, Niko, Nuny, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de caini cu litera O:

Oreio, Onet, Ozy, Ora, Olliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othelo, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de caini cu litera P:

Pity, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Pets, Pedler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Piere, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princes

Nume de caini cu litera R:

Rex, Ranger, Rafy, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Rick, Rigby, Riley, Rin, Ringo, Ripley, Roby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runer

Nume de caini cu litera S:

Shooteri, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scoot, Scotch, Scoty, Scoundrel, Scroge, Senior, Sergeant, Setih, Shah, Shallimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shoter, Sigmund, Simbia, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snopy, Socrate, Solldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de caini cu litera T:

Tedy, Tenyson, Teror, Tery, Thatcher, Theosy, Theodore, Trhief, Thinng, Thomas, Thumpers, Thunder, Tigger, Titan, Tag Titian, Tittus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tisar.

Nume de caini cu litera W:

Waldo, Wily, Wags, Walace, Wallter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, Wiliam, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler.
Multa Bafta! si sa-ti traiasca catelusul.

| criss:) a răspuns:

Boby.pe al meu asa il cheama:Xhappy

| Anna98Anna a răspuns:

Am o prietena care a avut un caine pichinez si i-a pus nume rostogollaughing. Sau poti sa-i pui nume Piky, Pufi...

| aditzuca a răspuns:

Bobo

rexio

puffy

lesie

roby

cliford

| maria ;x a răspuns:

Pikky
Mikky
Pufy

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Pff ce de nume au insirat oamenii astia pe aicihee heeda nimeni nu a pomenit si de BIJOUX:angrybiju)-bijuterie de catel:X

| yellowsmileyface a răspuns:

Buna! si eu am tot un pechinez(fetita)e maro, putin si blonda si burtica e alba e o scumpa.eu am numito betty dar raspunde si la piti sau jigo.

| Ally_8613 a răspuns:

Ceva ce nu a fost pana acum.:BAXY.big grinlove struck

| asdfqw a răspuns:

Boby
buc
jazz
tazz
golden
puffy
max
doc
Jack
Kilo
Kudo
alege de aici. sper sa iti place ceva
pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shadow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buk sau brik sau pintea

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| Sva566 a răspuns:

Pai pune-i nume pufy sau teky teky femela pufy male

| Ion_Ionel_1957 a răspuns:

Spy