| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Am următoarele simptome :oboseala stare de somnolenta desi nu am facut mare lucru,stomacul este tare si cu o forma ovala,nu prea am pofta de mancare si dimineața ma doare abdomenul.ce as putea avea? In ultimul timp in afara de a merge la sala nu am facut mai nimic, plus ca relații sexuale nu am avut.

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Oboseala poate fi de la sala
cred ca ai o problema la stomac
daca nu ai avut contacte sigur nu esti gravida

| Fernando9Torres a răspuns:

1)oboseala: Daca te trezesti la ora 11+ o sa ai toata ziua o stare de oboseala(sau e din vina sportului)
2)Daca ai fost la sala posibil sa ti se formeze muschii abdominalii(tin minte ca si eu cand am fost la sala, prima saptamana nu am putut sa ma ridic din pat, toti muschii ma dureau)
3)Despre mancare nu stiu ce sa iti zic...intreaba un doctor!

| FunditzaWwW a răspuns:

Consulta un medic si incearca sa te odihnesti mai mult.

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru FunditzaWwW):

Maine plec la mare nu mai am timp crying((( tare imi e ca sunt gravida dar pe alta parte cred ca am luat.o razna pentru ca nu am avut contacte sexuale laughing