| Meli2314 a întrebat:

Am visat ca mi-a murit o verisoara foarte draga mie, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic. Este ceva similar cu cu desele mele prabusiri din inaltul cerului, care se termina de regula cu o trezire brusca....la realitate. Probabil ca ar fi indicata o vizita la ea pentru a te convinge ca este perfect sanatoasa dar mai ales ...vie. happy

2 răspunsuri:
| Kandia15 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Si eu am visat de o gramada de ori ca mi-a murit cineva drag si nu s-a intamplat. Dar daca totusi vrei sa stii ce ar insemna, uite aici www.visele.ro/cauta.php?vis=moarte

| Glock00569 a răspuns:

Probabil și mâncat prea mult înainte de culcare