| andreealajsbdb a întrebat:

Am15 ani si 1.65.ce greutate trebuie sa am?

Răspuns Câştigător
| Lia340 a răspuns:

O greutate cuprinsa intre 45-64 kilograme mai putin e subnutritie, mai mult devine supraponderabilitate, obezitate gradul 1, obezitate gradul2...

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Trebuie să ai greutatea la care te simţi bine, oricum în ochii celorlalţi o să pari prea grasă, prea slabă, o să le placă la unii, la alţii nu, alţii le va place aşa cum eşti acum. Nu te lua după astea.
Trebuie să-ţi placă ţie, nu lor, oricum lumea e rea şi vorbeşte mult, prost şi fără rost.

| TPUuser199 a răspuns:

Maxim 57. Daca vrei sa arati ok. happy
Si eu am tot 15 ani, si 1.62h. Si am 50 kg.

| wasilika24 a răspuns:

Normal pina la65 de kg

| mindyabusiness a răspuns:

55 sau 60 happy

| stranger2 a răspuns:

50 kg ar fi perfect. happy