| antonbaract a întrebat:

An 13 ani. In clasa mea este un baiatt care ma deranjeaza. Nu vorbeste urit cu mine daca se intimpla este asa o data in an si forte scurt. Dar ma deranjeaza fiindca vorbeste mereu pe la spate i se pare ca e cel mai frumos si destept din toate punctele de vedere. Vreau sa il pun la punct odata pentru totdeauna prin metoda inteligenta sa simta pe pielea lui ce inseamna asta. Si raspunsurile de genul sa il lovesti sau sa il pirasti nu ma intereseaza

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Eu nu inteleg de ce dar invata si tu sa fi indiferenta ca cu indiferenta crede-ma il pui la zid faceva incare sa nu dai aentie... fara sa mergi la diriginte sau la director mai bine fa cumam zis eu indiferena invinge mereu alee un grup din alte clase sa vezi cum crapa de ciuda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici asa:
" Ba, ia nu-ti mai da aere ca pute, inceteaza cu narcisismul si barfeala, ca nu esti la Radio Sant. Asa ca gura mica si nu mai face pe importantul ca te faci de rht". Scurt si la obiect. E, nu prea scurt, da' merge.

| anncamarria a răspuns:

Incearca sa il lovesti acolo unde il doare cel mai tare. Nu fizic. Ce puncte slabe are el? Se crede frumos dar fetele il baga in seama? Incearca sa il jignesti "cu stil". Dupa ce ai povestit mai sus, zici ca e o cu*va masculina. Doar batranele alea care stau pe banca in fata curtii barfesc. Sper ca te-am ajutat...

| Naomita11 a răspuns:

Sa il parasti parintilor sau directorului