| damon9913 a întrebat:

Ar fii bun un procesor 3.9 quad core cu placa video de 2 integrata cu 6gb de rami ca sa fac stream pe twitch?

2 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Cred ca e mai mult decat perfect, nu iti mai bate capul aici cu intrebari, doar incearca nu cred ca e asa greu. In caz ca iti merge putin greu stream-ul dai rezolutia jocului mai mica, si conexiunea la internet trebuie sa fie destul de buna.

| CrystalMaiden a răspuns:

Pentru a face stream ai nevoie de minim un i5, eu am i7 si placa video sa zicem un gtx 700