| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Are ceva daca port ochelari?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ce sa aiba? Esti cumva singura? Poarta ochelari linistita daca e nevoie.

| zurick a răspuns:

Nu,e normal să porți ochelari dacă ai nevoie de ei + nu ești singurul.
Doar alege o ramă care să se potrivească cu forma feței tale.

| RainmakerX a răspuns:

Foarte multe persoane poarta ochelari... nu este o rusine. In clasa mea esti un caz fericit daca nu ai asa ceva.

| Nemessys a răspuns:

Nu wtf. Multa lume poarta ochelari si arata mai bine cu ochelari decat fara.

| vocea a răspuns:

Nu draga de fapt te fac si mai sexi, sa imi trimiti si mie poze cu ei la ochi bafta

| Crainstorm20 a răspuns:

Buna. Daca porti ochelari nu este nimic! Daca ai miopie, hipermetropie cel mai bine ii porti doar asa esti sigura ca boala nu se va inrautati.

P.S: Si eu port ochelari si nu ma simt prost. + Cei care poarta ochelari par mai destepti + mai seriosi!

| sMILEYFACE1234 a răspuns:

Nu are nimic mai ales daca ai nevoie de ei.Simte-te bine in pielea ta!