| Iuli_Iulia_2000 a întrebat:

As avea nevoie de urari de la multi ani in lima engleza cu traducere
dau funda

1 răspuns:
| Andreea1458 a răspuns:

Happy Birthday! = La multi ani!

I hope all your birthday dreams and wishes come true. {Ai hop ol ior bărtdei drimz end uișiz com tru} = Sper ca toate visele si dorintele tale de ziua ta de nastere sa se indeplineasca (sa devina realitate)

May this year be your best ever. {Mei dis ir bi ior best evăr} = Fie ca acest an sa fie cel mai bun vreodata.

Not just a year older, but a year better. {Nat jast ă ir oldăr, băt ă ir betăr} = Nu doar un an mai in varsta, cat un an mai bun.

A birthday is just the first day of another 365-day journey around the sun. Enjoy the trip. {Ă bărdei iz jast dă fărst dei of ănadăr 365 dei giărni ăraund dă san. Enjoi dă trip} = O zi de nastere este prima zi din o alta calatorie de 365 de zile in jurul soarelui. Bucurati-va de excursie.

Happy birthday, may this day always be a special one to remember. {Hepi bărt.dei, mei dis dei oluiez bi ă speciăl uan tu rimembăr} = La multi ani, fie ca aceasta zi sa fie intodeauna una speciala de reamintit.

May the best of your past be the worst of your future. {Mei dă best of ior pest bi dă uorst of ior fiucior} = Fie ca ce a fost mai bun in trecut tau sa fie cel mai rau in viitor.

I hope that for every candle on your cake you get a wonderful surprise. {Ai hop deat for evri chendăl on ior cheic iu ghet ă uandărfol surprais} = Sper ca pentru fiecare lumanare dupa tortul tau sa primesti o surpriza minunata.

May your birthday be filled with sunshine and smiles, laughter, love and cheer. {Mei ior bărt.dei bi fild uit san. șain end smails, laftăr, lov end cir} = Fie ca ziua ta de nastere sa fie plina cu raze de soare si zambete, rasete, iubire si veselie.

In paranteze scrie cum se citeste