| d0areu a întrebat:

As vrea sa am un semn sau ceva mereu la mine sa imi amintească cat de mult am fost umulit astazi pentru a ma motiva sa trag mai tare de mine. Ar trebui sa imi fac un semn pe mâna sa imi ramana cicatrice sau un lant, bratara, ce ar fi mai la indemana?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai memoria buna este cel mai bine.

| OldSoul a răspuns:

Iti faci un tatuaj.

| MeForeverAlone a răspuns:

Hei, bună doar eu.
Sfatul meu: nu-ți face nici un fel de tăietură sau semn pe mână. Știi, poate acum te gândești la asta și vrei să te ridici și să fii mai puternic/puternică, dar peste ani și ani nu-ți va plăcea să-ți amintești. Crede-mă. Mai bine scrie asta într-un jurnal și pune-o undeva ca să-ți amintești. Sau scrie pe o foaie de hârtie,, Amintește-ți de ziua D și fii mai puternic/puternică" iar asta o să-ți aducă aminte ce s-a întâmplat.
Oricum, baftă!