| zambetprafuit a întrebat:

As vrea sa editez o fotografie.big grin.iar toate site-urile pe care le-am incercat nu m-au ajutat..Stiti site-uri care sa editeze poze ...de exeplu..inlocuind o fata cu alta?happy

5 răspunsuri:
| XBrunetteX a răspuns:

Incearca iPiccy sau PicMonkey.
Sunt programe de editat poze pe care nu trebuie sa le descarci.
Sau poti sa incerci Pizaphee hee

| zambetprafuit explică (pentru XBrunetteX):

PikMonkey si Pizap le-am incercat.voi incerca iPiccy.dar daca nu gasesc ai vrea sa ma ajuti tu?

| justhappy a răspuns:

Eu folosesc Pizap, dar poti sa descarci si Photoshop.

| zambetprafuit explică (pentru justhappy):

Am folosit Pizap.e foarte bun...doar ca nu pot inlocui o fata cu altasad