| AllNone a întrebat:

As vrea sa fac si eu niste bani pe perioada verii, insa nu stiu cum. Am 14 ani ( stiu, varsta minima e de 16 ani, dar sunt destul de inalt ), si cel mai bine ar fi sa lucrez undeva ( stau in Brasov ). Fara chestii precum :,, Cere alocatia " sau,, gaseste altceva de facut ". Cele mai bune idei primesc Funda * ( daca e vorba de lucru, as fi recunoscator daca ati zice si unde ). Mersi!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Incearca la marele magazine (Dedeman/Carrefour/Kaufland etc) sa imparti pliante.
Totusi, varsta este prea mica.
Incearca.
O zi buna happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Misto asta cu esti destul de inalt, de parca te masoara careva cand te angajeaza

| AllNone explică (pentru suntserios):

Am zis din cauza varstei big grin

| lalamica a răspuns:

Cred ca poti sa lucrezi ca promoter. Primesti bani in functie de nr de ore pe care le faci. Nu este un venit extraordinar de mare dar pentru varsta ta cred ca e destul de ok. Succes!