| Priap a întrebat:

As vrea sa ma duc in Spania Madrid mai exact sau barcelona orasele astea mari peste 2 ani ca atunci fac 18 ani. Ideea e ca plec de aici si nu stiu ce voi face cand ajung acolo e clar ca voi dormi pe unde apuc pana gasesc ceva de munca, ce sanse imi da-ti sa reusesc?

6 răspunsuri:
| Tinutsa a răspuns:

Nu stiu ce sanse ai sa reusesti dar ia-ma si pe mine

| Priap explică (pentru Tinutsa):

Lasa-mi facebook-ul tau sau ID de mess sa vorbim acolo

| bobosf a răspuns:

Aici ai un articol cum sa ajungi ieftin in Barcelona http://blorg.ro/excursie-ieftina-barcelona/

Eu unul nu as pleca asa de capul meu, cel putin nu sa dorm pe banci, nu este sigur deloc. Vezi ca sunt diferite agentii care se ocupa cu distribuire de locuri de munca in strainatate, cauta pe net mai multe recenzii, alege una serioasa, fa-ti un CV si aplica la cateva joburi acolo, altfel eu zic ca nu ai nicio sansa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da parca mai devreme iti luai Porche? Acum dormi pe strazi?

Si ma rog de ce vrei sa te muti in Spania si sa ajungi boschetar? Crezi ca acolo e lapte si miere?

| Priap explică:

Ce sa astept mai exact?

| Priap explică:

Atunci ce sa fac sau cum sa procedez? o idee?