| ADPB a întrebat:

As vrea sa ma duc la academia de politie din Bucuresti dar acum cateva luni am fost la dentist si am avut probleme cu doi dinti care aveau puroi si trebuia sa-i scoata. Credeti ca am sanse sa mai intru la academie? Rog seriozitate (am pus intrebarea asta pentru ca am auzit ca sunt cazuri in care nu sunt trecuti la fisa medicala )

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Ce treaba au dintii cu academia? La fisa medicala verifica sa nu fi nebun, nu sa nu ai probleme cu dintii.

| ADPB explică (pentru mont):

Vreau sa fiu sigur. am auzit cazuri in care nu au fost trecuti deoarece avea un dinte stramb sau ca avea 2 carii sau ii lipseau in spate 2 dinti din cauza unor probleme. deci ar trebui sa ma linistesc in privinta asta?

| rapp2020 a răspuns:

Cred ca dinti sunt doar atunci cand vrei sa te faci militarwinking

| ADPB explică:

Vreau sa fiu sigur. Am auzit cazuri in care nu au fost trecuti deoarece avea un dinte stramb sau ca avea 2 carii sau ii lipseau in spate 2 dinti din cauza unor probleme. Deci ar trebui sa ma linistesc in privinta asta?