| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma razbun pe fratele meu care se crede prea smecher in ultima vreme si se comporta ca un nesimtit.As vrea sa-i fac o farsa dar nu-mi vine nicio idee. Vreau sa se invete minte sa nu se mai comporte ca un nesimtit cu mine. Aveti vreo idee buna?

Răspuns Câştigător
| pinkroz a răspuns:

Crede-ma stiu prin ce treci. happy si eu am o sora tongue eu zic sa faci asa :Fa-ti un cont de messenger fals cu ceva nume de jenu love struckXScumpyTaXx si adaugal in lista contului de mess cu numele care l-ai ales si ii scrii : -Buna Sunt Adra Si Am... ani(scrii ce varsta are fratele tau) si apoi zici : sty esti un biat draguzt ce zici sa ne intalnim...(oriunde undv departe de casa) si apoi trebuie sla faci sa accepte si cand merge la intalnire sa nu fie niemni laughing) o sa fie amuzant tongue

1 răspuns:
| chocolate_1698 a răspuns:

Eu cand ma supar pe cineva din casa (mama, sora-mea sau tata) ii ascund un lucru la care tine