| viki a întrebat:

Asa ca Alex si Connect-R sunt rromi?big grin

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Connect-r este.
Alex nu este.
Dar oricum nu conteaza, pentru ca in fata lui D-zeu toti suntem EGALI!

by daiiwinking

23 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Nu conteaza:Xsunt beton am2:X

| Silvia a răspuns:

Nu stiu exact, dar ce conteaza?!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Alex nu, Connect-R da.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Nu trebuie sa fim noi ma superiori decat ceilalti...Cat timp sunt si ei oameni, dati de la D-zeu, ce conteaza?
Cert e ca vocile lor sunt foarte frumoase:X

xoxo.kiss

| ViVi a răspuns:

Ce bine arata conecter love strucklove strucklove struck in videoclipul burning love love strucklove struck

laughing

@vivi

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu stiu. oricum mie imi plac foarte mult melodiile lorlove strucklove strucklove struck

| Cryssy a răspuns:

Eu stiam ca nu sunt thinking

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Nu stiu da... ce conteaza atata tymp cat sunt si ei oameni?big grin
si-n plus cantha superb!happy

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Atuncy trebuye sa primesc fundita no talking nu?

| AndutzaAndu a răspuns:

De-acord cu @daiibig grin...si eu asa stiu ca Connect-r este, dar Alex.nu...acum ce mai conteaza ca amandoi canta superb si arata bine, nu?tongue

| viki explică:

Nu conteaza, doar ram si eu curioasa.Ca oricum imi plac ambii.love strucklove struck

| viki explică:

@barbyr0z. ex. fantadelamaye sunt de acord cu tine.tongue love struck

| viki explică:

@daii, ca bine zici.happy

| viki explică:

@andutza asa e.=pe~

| Lumy a răspuns:

Connect-r este dar de alex nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz!laughinglaughing Adica nu cred...neaah nici o sansa!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si Alex e tigan mai exact boldean... iar Connect r e ciubotar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a sp la rma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex nu e rrom dar Connect-R este a recunoscut -o si el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex e rrom!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred dar despre connectr am auzit multe despre nationalitatea lui dar oricum mai repet sunt oameni si in primul rand canta exeptional

| HewLeTTs a răspuns:

Connect-R e sunt si pagin cu chestia aasta pe net nu arata dar asa este uitati si un site pe care sa aruncati o privire http://www.libertatea.ro/......6344.html. Cat despre alex nu stiu dar mi se pare ca si el este deoarece a facut multe operatii lumea numai stie acum dar nu conteaza! tot sunt oameni!