| andra4u a întrebat:

Aseara am jucat pe mess adevar sau provocare cu un coleg si l-am intrebat daca e adevarat ca ii place o fata din clasa. el a zis da. dupa ce ne-am plictisit de joc l-am intrebat cine e fata, nu a vrut sa imi zica dar apoi am luat fetele din clasa la rand pana mi-a zis ca e vorba de mine! si mie imi place de el! la scoala ne tachinam in fiecare pauza, e vizibil ca ne placem! totusi o colega mi-a zis ca lui ii e frica sa nu il plac si sa il fac de ras, zicandu-le tuturor colegilor! nu as face asa ceva! faza e ca niciodata nu vorbeste cu mine pe mess, decat daca il bag eu in seama.care e motivul?!

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

E greu sa scoti ceva de la el:O e foarte timid pacat ca nu ai zis varsta e mai mare sau mai mic ca tine? momentan toti baietii
chiar si sub 20 de ani joaca acel joc oribil metin2 de care si eu am jucat intruna si poate nu are atata timp si tupeu sa vorbeasca cu tine sau despre tine... funda