| ylakiztenurb a întrebat:

Asistent medical generalist sau asistent de farmacie? unde ai mai multe avantaje?(ma refer la banii si la programul de munca)

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Varianta b.

| DataSoft a răspuns:

Depinde.dar din cate stiu eu asistentul de farmacie castiga mai bine ca si salariu.dar asistentul generialist..depinde unde prinde ca poate sa isi tripleze salariul din spaga.

| ylakiztenurb explică (pentru DataSoft):

Ce salariu are un asistent de farmacie?
mersi:*

| DataSoft a răspuns (pentru ylakiztenurb):

Nu stiu sa iti spun exact..si de cat sa spun o prostie mai bine ma abtin.
oricum mult mai mult decat un asistent generalist care are salariu undeva la 900lei 1000 cand iese dupa bancile scolii

| cornelmircea1980 a răspuns:

De farmacie este mult mai banos