| brunetteee a întrebat:

Ati vazut filmul avatar sau 2012? ce credeti merita vazute thinking

9 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Despre Avatar nu stiu ce sa-ti spun, ca nu l-am vazut, insa foarte multi prieteni au spus ca merita vazut in 3D, imaginea face toti banii!
2012 l-am vazut, insa e cam exagerat... thinking eh. mai mult mi-a placut "The day after tomorrow" tot pe tema asta (cu sfarsitul lumii)...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Am vazut Avatar, da merita vazut, dar pe mine nu m-a impresionat sincer.

| Annitu a răspuns:

Avatar nu prea mi-a plăcut.big grin
1012 e superlove struck

| Amrita a răspuns:

Buna. Avatar nu l-am vazut dar 2012 mi-a placut. E frumos filmul, eu zic ca merita vazut. Depinde si de tine, ce-ti placehee hee.

| believe a răspuns:

Avataru merita!

| adi4ever a răspuns:

Sunt un cac*t de filme mai ales ca am dat si ca bou bani sa le vad eu smecher 3D la cinema...Bine e parerea mea ti-e e posibil sa iti placa si la altii

| wouldyoukillapuppy a răspuns:

Aman 2 sunt super, meritahappyapp sunt 2 versiuni de 2012, we were warned si the god day parca

| Anonim_3812 a răspuns:

Amandoua. Daca dintr-un anume motiv vrei sa vezi doar unu incearca Avatar.Merita.

| crysty4n0 a răspuns:

Am vazut ambele filme si sincer am fost multumit de ele, as putea adauga totusi ca am fost un pic dezamagit de 2012, cel putin fata de reclama (trailerul) pe care l-a avut ma asteptam la altceva, in principiu merita vazutewinking