| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Atunci cand primesc factura detaliata la telefon, o sa scrie pe ce site-uri am intrat? Adica daca de ex am intrat pe TPU o sa apara acolo ca am intrat pe el?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La factura iti apar doar convorbirile.Nu si site-urile accesate.

| DelyutzaScumpikutza explică (pentru darrio2007):

Eu auzisem ca daca ai net pe telefon iti vor aparea si site-urile pe care ai intrat. Multumesc :*

| suntserios a răspuns (pentru DelyutzaScumpikutza):

Nu iti apare nimic, iti dai seama cum ar arata factura pe o luna? cate zeci de foii cu istoricul? iti trimite cu tirul factura acasa.

| darrio2007 a răspuns (pentru DelyutzaScumpikutza):

Tu intri pe net de 5-6 ori pe zi? Este un exemplu.Intri de zeci de ori. Poate si mai mult. Vorba lui suntserios.Iti vor trimite factura cu marfarul.

| Romeo44 a răspuns:

Depinde,daca ceri factura detaliata, cred ca da. Daca nu ceri factura detaliata nu.Din cate stiu parca mai trebuie sa platesti in plus(nu mai stiu sigur cat)ca sa primesti factura detaliata.Bafta happy