| Constantin_Eduard_1996 a întrebat:

Aveti ceva trupe din anii 50-80 sa imi spuneti si mie?

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

da, majoritatea trupelor cunoscute sunt din perioada aia
iron maiden, megadeth, ac/dc, black veil brides, slayer, the beatles
cauta si tu pe net "top x bands from the 50/60/70/80s" si gasesti cate vrei

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, trupele mele preferate sunt dintre cele infiintate in anii '50-'80.
Iti recomand Scorpions, Queen, Pink Floyd, Deep Purple, The Beatles, Led Zeppelin, Rolling Stones, The Eagles, Bon Jovi, Metallica, Iron Maiden, Simon & Garfunkel, Roxette, Boney M, Goombay Dance Band, ABBA, Bee Gees, The Carpenters, Modern Talking, Ricchi e Poveri etc