| costel933 a întrebat:

Aveti idee daca profi care corecteaza contestatile sunt mai indulgenti la bac am luat 4.45 si imi trebuia un 5.50 ca sa fi luat bacu si eu am corectat cu baremu si am scos partea 1 2 puncte, cu textul argumentativ am scris 28 de randuri exact despre ce imi cerea si la part 3 doar 1pagina si un pic acolo am de pierdut dar totusi 2 puncte la partea 1 macar 2 la 2 si cu 1 punct din oficiu iesia de un 5 si cu partea 3 macar 50 de sutimi iesia.tin sa cred ca ma corectat la sange.

1 răspuns:
| babylove a răspuns:

Totul e posibil depune contestatie, poate ti se acolda punctele de care ai nevoie