| miruna013 a întrebat:

Azi e ziua mea si "prietenii" pe care ii consideram apropiati nu m-au sunat si nu mi-au trimis nici macar un mesaj sa imi ureze 'la multi ani'. Desi pentru mine ziua de nastere nu inseamna mare lucru,nu ma intelegeti gresit,imi pasa,dar nu e ca si cum nu as putea trai fara sa organizez un party gigantic etc. Voi ce parere aveti? Ce ati fi facut in cazul meu, daca persoanele de la care aveati anumite asteptari sa nu faca nimica ca si cum nu le-ar fi pasat niciodata de tine.

Răspuns Câştigător
| 1112 a răspuns:

. ziua inca nu e pe sfarsite. :]. poate vor sa para putin indiferenti si pe urma sa te uimeasca toti cu ceva. stai linistita. si daca chiar nu s.au interesat sa iti zica la multi ani, nu iti sunt prieteni. sa nu le zici nimic. fa ca si cum sa pari ca azi e o zii obisnuita si peste cateva zile [ 2-3 zile ] sa le spui in fata ce ai de zic. ca nu ii credeai asa si de acum o sa stii ce o sa faci si cine iti sunt prieteni adevarati.winking. succes. si apropo. La multi ani! :*. daca e ceva poti sa-mi scrii un mesaj. iti voi raspunde cu placere. :*.

9 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

La multi ani! Tot ce iti doresti...

Stay chill, inca nu s-a terminat ziua.

| M25M a răspuns:

Eu as mai astepta si daca nu vor trimite pana se incheie ziua atunci as folosi sarcasmul pentru a-i face sa se simta naspa, pentru a le bate apropouri etc.(sunt mai al dracu'big grin)

| selysol a răspuns:

Macar stiu ca e ziua ta? poate o sa iti organizeze ceva special fara ca tu sa stiihappy

| BlueLifeOfficial a răspuns:

Happy Birthday! ♥

| marya1994 a răspuns:

As fi dezamagitasad

| marya1994 a răspuns:

Oricum la mooolti ani si tot ce iti dorestikiss

| Andreea_Monica_1978 a răspuns:

Pai i-as fi intrebat de ce, dar ce sa le faci? asa sunt toti prietenii...sincer prietenei mele as vrea sa pese putin mai putin de toate chestiutele astea laughing precum un am de cand suntem prietene ne-am facut ca si cadou 2 lantisoare cu bff iar de ziua noastra ne-am organizat fiecare petrecere surpriza pentru cealalta... nu suport prietenii falsi mai ales ca eu nu sunt genul care isi face 1000 de prieteni si toti falsi ci un prieten adevarta big grin asa ca mai bine vorbesti cu ei.

| Andreea_Monica_1978 a răspuns (pentru Andreea_Monica_1978):

Si am uitat ceva... LA multi aniiii stiu, este tarziu da mai bine mai tarziu decat niciodata big grin

| aleeks a răspuns:

Pai...aia nu-ti sunt prieteni. Apropo, La multi ani!