| anonim_4396 a întrebat:

Baieti care e înaltimea ideală pentru o fata? 1.80 e bine?

Răspuns Câştigător
| Georgemy2 a răspuns:

Nu conteaza, poti sa ai si 2m si 1.50m

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

1.80 e cam mare happy

| Liviu a răspuns:

Eu vreau sa vad femei inalte de 1, 80 insa gasesc numai ghindoace de 1, 60. Dar si cand vad din astea de 1, 80 au cam 60 de kg in loc de 80 90 si ma cam apuca draci ca nu imi plac fetele snur laughing Insa, unde nu e cap e vai de picioare, prefer una care sa fie cum a lasat-o natura, dar sa aiba principii

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, numai ca nu am eu 1.80 laughing))
pentru tine ar fi ok sa fi cu un baiat mai scund?

| LoveSleep a răspuns:

1.70

| AirănMeidăn a răspuns:

Inaltimea ideala nu e stabilita de nimeni, dupa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pacat însă ca gasesti mai greu baieti inalti.e greu sa-ti gasesti perechea potrivita.eu daca am 1.80 cu tocuri am 1.90....deci...nu as ieși cu un baiat mai scund de 1.90

| Ciumpi35 a răspuns:

1.Depinde de vârstă. 2. Băieții, în general, preferă o fată cu câțiva cm mai scundă decât el.

| kevincube a răspuns:

E super! Dacă e şi cu capul pe umeri este fata ideală.

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Putin cam mult
Dar depinde si de varsta

| AlmaSmart a răspuns:

Draga Evanda, nu conteaza exteriorul unei fete, conteaza ce e inauntru.