| Madesz a întrebat:

Baieti, cum va plac fetele? Copilaroase sau mature? Fetelor, cum va plac baietii? Copilarosi sau maturi?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Copilaroase, sa aiba simtul umorului,, sa se bucure de viata si sa nu le pese de parerea celorlalti, dar si mature, sa inteleaga ce presupune o prietenie si o relatie de cuplu, in primul rand libertatea de a continua sa fii cine esti si respectul fata de celalalt, fara crize emotionale absurde.

| Drimmero a răspuns:

Imi plac fetele realiste, nu neaparat foarte mature. Orice om mai are momente de copilarisme, nu trebuie sa judecam oamenii dupa acest fapt.

| R0R0 a răspuns:

Baietii maturi.

| Florentina9210 a răspuns:

Imi plac baietii mai maturi dar in acelasi timp sa aiba si simtul umorului.

| Idkidk a răspuns:

Sa fie putin copilarosi, dar si maturi!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Imi plac fetele mature dar cand se spune ceva amuzant e in regula sa fie copilaroase sa fie si inteligente si cu simtul umorului, aspectul fizic nu conteaza in mare parte pentru mine dar nu zice nimeni sa nu ai si tu grija de corpul tau si astea.

| alexandrualind a răspuns:

Mature

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa fie putin copilaros dar sa fie si matur... oricum fiecare cu caracterul lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete mai copilaroase dar si mature intr-un fel.

| chilledzebra a răspuns:

Copilaros :3, dar si matur in momentele serioase, in care chiar am nevoie de el si sa imi fie alaturi, nu numai cu zambetul.

| Caddy14 a răspuns:

Serioase cand este cazul.Si sa fie pe mentalitate "traieste-ti viata la maxim".

| Apac a răspuns:

Nu mă interesează dacă o fată este matură sau copilăroasă; dacă are personalitate, e distractivă și simt față de ea acea atracție de neexplicat, de ce m-aș împiedica de asta?