| anamaria200517 a întrebat:

Baieti!
fetele cu sau fara silicoanelaughing?

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cu minte laughing si fara.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu prefer cu silicoane.Acum depinde de fiecare... femeia e femeie si trebuie sa se mandreasca cu ce are chiar daca nu e natural.

| Dariusuu a răspuns:

Fără. Cât mai naturale, asta până când nu ajunge o păpuşă sau o Drăguşanu.

| LTAA a răspuns:

Fără.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara. am (sa fiu sensibil laughing ) atins si silicoane si zici ca puneam mana pe baloane si nu "ma satisfacea". prefer natural

| Wihox a răspuns:

Oricare.

| Dante30 a răspuns:

Cu tot respectul cuvenit, am plecat de la "sani" ne intoarcem tot acolo vorba vine, de ce am vrea ceva fals ci nu ceva natural?
Logic fara ^_^.

| dudy2204 a răspuns:

Fara, evident. Nu gasesc nimic atragator la femeile cu silicoane.

| indecis2014 a răspuns:

Nu poti primi mesaje de la membrii juniori asa ca nu pot sa iti scriu

| VasiAnto a răspuns:

Fara