| MihaMihaellaa a întrebat:

Baietilor le plac fetele cuminti, timide? De ce? Eu am observat ca le plac mai mult curvele.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic casa, ca nici unui tip nu i-ar place ca iubita lui sa il insele. Nu fi prea timida, adica gen, nu vorbesc cu el ca imi e rusine, intra in conversatii, discutati pe teme comune etc.

| Voidwithin a răspuns:

E foarte simplu cu fetele timide trebuie sa vorbesti mult, sa le faci complimente eheee timpu trece mai greu.
Asa curvele vorbesti 1-2 dati cu ele si le pui capre happy.

| MotanAndrei a răspuns:

Sunt sute, mii, zeci de mii de caractere in lumea asta care nu se aseamana in totalitate. Exista baietii care prefere fete cuminti, timide si/sau energice, perverse[doar cu ei, nu cu altcineva] etc. Care sa nu insele si sa nu aduca vorba de fostul sau sa tina legatura cu fostii. Mai sunt si baietii, care nu urmaresc o relatie serioasa, doar aventuri sexuale. Cand si'au urmarit scopu, dau papuci si trec la alta. Si baieti acestia care urmaresc doar aventuri sexuale stai linistita ca nu stau doar cu una, au cate doua, trei. Si flindeaza mult, cand vede o frumusete. Si tipi de genu asta, nu au limita, nu se gandesc la o familie si daca s'ar gandi sa indemeieze, in timpu casniciei vor insela. Ca sa te convingi ca prietenu tau, nu e o persoana ce nu urmareste o relatie serioasa, ci doar o aventura, cerei parola de la messenger si facebook. Si urmarestei conversatiile, daca'ti da parolele inseamna ca nu e un tip care urmareste aventuri. Ci doar o relatie serioasa. Funda? puppy dog eyes

| eviltwinnn a răspuns:

Putin timide. De ce? nu prea pot explica mi se par mai dragute, diferite de restul.

| under89 a răspuns:

De obicei, le plac cele mai cuminți, dar când văd că nu le pot „cuceri", nu pot să le zică ce simt pentru ele, au tendința de a recurge la așa numitele „curve", doar pentru corp, frumusețe, deci aspect, nu caracterwinking; pentru că și ei se simt timizi in fața lor (fetelor) și nu au puterea de a face acele lucruri. Oricum, fiecare cu ce le place. "Gusturile nu se discută."