| anonim1234556 a întrebat:

Bau. Ok, sunt in dilema. Prietenei mele ii place de prietenul meu. Am incercat sa ii explic rational situatia dar nu vrea sa inteleaga. Se crede nevinovata fata de mine.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Pai si tu de ce te ingrijorezi? Las`o sa-l placa, ar trebui sa fii mandra de asta. Daca el ii va raspunde la avansuri inseamna ca nu ai fost tu indeajuns de buna sa-l tii langa tine.

3 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Nu prea

| AlecCusca a răspuns:

Bataie alpha girl happy

| Laurari a răspuns:

Fata despre care vorbesti NU este prietena ta. Sau, ea, cel putin, nu te considera prietena ei, din moment ce nu are nicio problema in a-ti preciza ca are un anumit interes in iubitul tau.
Ceea ce e si mai urat este ca a depasit limita unei prietenii, si nu are nicio problema in a face asta, neconsiderand, probabil, ca e ceva gresit.
Sfatul meu este sa termini orice fel de amicitie cu fata aceea, nu neaparat pentru a-ti tine relatia safe, ci pentru ca, pe viitor, poti fi sigura ca vei avea multe alte neplaceri din partea ei!