| GigglesToDay a întrebat:

Bla bla bla ce nume sa-i pun maine o sa nasca matusa e fetita [bebele]ce ziceti de crista[dati altele
funda 100de nume:Xrolling on the floor. glm

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

Pai e fain Crista...dar daca te pot ajuta cu urmatoarele nume:Bella,Daria,Selena, Vanesa, Sara, Florina...Bella este preferatul meu :X. Sper ca te-am ajutat.
Funda?

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna
Diana,Bianca,Rebecca,Alexia,Ruxandra,Gabriela,Cristina,Sofia,Alina,Andreea,Mihaela,Cecilia,Oana,Iulia, Monica, Nicoleta si crista da e un nume dragut.Numai bine.

| Graphee a răspuns:

Şi căţeluşul meu, cel din poză maro, are numele Bella. big grin E pe trend...

| GigglesToDay explică:

Multumesc:X

| Andreea_6206 a răspuns:

Carina,daria,selena,diana,denisse,cecilia,sandra,cristiana,adela,catalina,geamira,codruta,felicia,andreea,andra,samira,corina,kassandra,bianca,carla,alexandra,georgiana,florentina,gabriela,daniela,raluca,elena,laura,violeta,ginger,betty,cerasela,claudia,lidia,fatima,soraya,ilinca,ioana,geanina,petronela,monica,ranya,noor,sadem,aisha,nora,sarifa,marieta,maria,florina,valentina,nicoleta,simona,silvia,ania,ana,ana-maria,amelia,amalia,antonia,oana,otilia,lorena,aigian,gina,geta,iulia,vasilica,marina,camelia,luiza,madalina,andrada,anabella,amina,alina,anina,mihaela,cornelia,ella,emma,emilia,naomi,rebeca,sofia,eleonora,varvara,lavinia,narcisa,paula,natalia,serena,selena,miruna...cam atat stiu, daca mai ai nevoie spune-mi big grin