| Kanpeki a întrebat:

Bleach vs Naruto. Care anime este mai bun?

Răspuns Câştigător
| narutohokage_2642 a răspuns:

Anime-ul meu preferat este Naruto (logic).
Dar si bleach este interesant, dar n-am vazut toate episoadele inclusiv filmele ca in cazul lui naruto.
Insa dupa parerea mea naruto il intrece pe bleach din multe puncte de vedere! atunci cand ma uit la "Naruto" sunt foarte entuziasmat si astept cu nerabdare noul episod din "Naruto Shippuuden" care apare in fiecare joi dupa-amiaza, dar eu il vad vineri cand este tradus in romana.
In cazul in care nu ai urmarit nici unul din anime-uri iti recomand sa te uiti la toate episoadele din naruto si la filme. Evolutia personajului principal, Naruto, este exceptionala mult mai intensa ca cea a lui Ichigo Kurosaki din "Bleach"!
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Sayonara!

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Death note...

| Enma a răspuns:

Bai naruto de la distanta!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Naruto. nu discut. claarr smug

| Crisis a răspuns:

Pentru poveste Naruto intrece Bleach. Ca manga imi place mai mult Bleachu` big grin

| SandaraPark a răspuns:

Naruto za bestlaughing:X!

| MissLaura a răspuns:

Naruto e cel mai bun din looooooooome! Crede-ti asta! Care se mai uita la Naruto adresa mea de facebook e Laura Luncanu!

| Florinel a răspuns:

Naruto e cel mai tarewinking

| CreatzaDeEa a răspuns:

Naruto!
E mult mai interesant si palpitant!

| Ichigo a răspuns:

Nu vreau sa insult pe nimeni dar totusi...ce lume.amatori.numai naruto si bleach.nimic altceva... mai bagati si voi altceva ca de ex. Elfen Lied, Chaos Head, Higurashi no naku Soro ni, Fortune Arterial, Soul Eater, Shakugan no Shana, Rosario+Vampire, FullMetal Alchemist Brotherhood. nu serios, da lumea de naruto si bleach si gata sunt cele mai bune ( nu sustin ca nu sunt, pentru ca sunt ) dar exista si alte anime-uri foarte bune doar ca nu au 10000 de episoade asa ca majoritatea raman necunoscute. e pacat sincer iar unele sunt chiar mai intense emotional decat naruto sau bleach "on the short run "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma omor dupa Naruto. Absolut superb nu imi vine sa cred cate intorsaturi de situatie sunt si ce personaje complexe.

Răspuns utilizator avertizat